GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu pomoc praca kontakt
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
Polski English
Download
HelpDesk
+48 71 78 56 000

Hoteling domen

Własna domena w internecie jest istotnym elementem strategii marketingowej firmy. Jej posiadanie przyczynia się do postrzegania firmy przez klientów jako "idącej z duchem czasu". Niestety, nie każdy ma techniczne możliwości, aby utrzymywać własną domenę. Na szczęście obsługa domen nie jest uzależniona od miejsca położenia serwera.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, pragnących posiadać własną domenę jednocześnie nie troszcząc się o techniczne aspekty jej utrzymania oferujemy usługę o nazwie hoteling domen. Polega ona na delegacji (określenia serwerów obsługujących) domeny na komputery sieci GENERACJA.pl. Odciąża to klienta a jednocześnie nie zmniejsza elastyczności, gdyż zmiany dokonywane w raz skonfigurowanej domenie należą do rzadkości.


Sposób obsługi z NASK (dla .pl i .com.pl) Rok Dwa lata
we własnym zakresie 20 PLN 30 PLN
przez sieć GENERACJA.pl 50 PLN 75 PLN

W cenę wliczona jest jednorazowa konfiguracja zgodna z życzeniem klienta, każda kolejna zmiana w konfiguracji to koszt 15 złotych.

Całą procedurę rejestracji, czy też zmiany delegacji już zarejestrowanej domeny można zlecić sieci GENERACJA.pl. Jedyne co trzeba zrobić to (w przypadku domeny .pl, .com.pl) wypełnić upoważnienie do Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej oraz zamówienie na świadczenie usług w sieci GENERACJA.pl i przesłać oba dokumenty faksem na numer 71 78 56 000 lub w postaci elektronicznej na adres biuro@do.pl.