GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu pomoc praca kontakt
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
Polski English
Download
HelpDesk
+48 71 78 56 000


O nas

Sieć GENERACJA.pl jest ogólnopolskim dostawcą usług w sieci Internet, określanym w języku angielskim mianem Internet Service Provider. Sieć założona została w odpowiedzi na niezwykle szybko rozwijający się rynek Internetu w Polsce. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, lecz dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybutorów świadczymy nasze usługi firmom i instytucjom na terenie całego kraju.

Szkielet miejski sieci GENERACJA.pl połączony jest światłowodowo (10 Gb/s Ethernet) lub przy użyciu radiolinii mikrofalowych, pracujących w koncesjonowanym przedziale częstotliwościowym 38-39 GHz o szybkości do 450 Mb/s. Całość obsługują urządzenia sieciowe Hewlett Packard, Cisco, Ericsson oraz SAF Technika. Sieć przyłączona jest do Internetu w dwóch niezależnych punktach połączeniami o szybkości 1 Gb/s (przyłącze Gigabit Ethernet) każde do trzech niezależnych operatorów telekomunikacyjnych. Sieć biznesowych punktów dostępowych do Internetu na terenie Wrocławia sprawia, że w zasięgu jest niemal każdy punkt miasta. Najodleglejsze punkty podłączone są z komina elektrociepłowni (EC), w którym również posiadamy punkt biznesowej wymiany danych.


Działalność

W swej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług informatycznych. Prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie komputerowo - internetowym. Oferujemy Państwu zestawy komputerowe, począwszy od prostych modeli komputerów, po zestawy wyposażone w najnowszej technologii elementy renomowanych firm, usługi internetowe w zakresie utrzymania kont poczty (e-mail), WWW, FTP, shell, a także bezpieczne strony oparte o protokół SSL (dane przekazywane za pośrednictwem takich stron są praktycznie niemożliwe do podglądnięcia przez osoby trzecie), zabezpieczenia, administracja serwerów - sieci teleinformatycznych, wykonywanie profesjonalnych stron WWW i WAP, będących rewelacyjną wizytówką Państwa Firmy.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć